Mehmet ERSOY Kimdir ?
ERSOYLAR Şirketler Grubu
Geleceğe Dair...
Röportajlar
İletişim
 
 

Mehmet ERSOY ticaret hayatına 1987 yılında ailenin desteği olmadan ve taşımacılık sektörünü tanımadan küçük bir ofiste tek kişi olarak başlamış olup, şirketlerinin hızla büyümesini her yıl artan bir ivme ile sağlayarak 3150 kişilik genel şirketler grubu personeli ile bugün Ersoylar Şirketler Grubu’nun kurucusu olmuştur.

 

Ersoylar Şirketler Grubu; Turizm, Güvenlik, Temizlik, Sigorta, Dış Ticaret, İnşaat ve Fotoğrafçılık alanlarında faaliyet gösteren şirketlerden oluşmaktadır. Bu şirketlerin kısa tanımı site içerisinde ( Ersoylar Şirketler Grubu  link’inde, ayrıca www.ersoylar.com.tr adresinde ) belirtilmektedir.

 

Mehmet ERSOY, kendi şirketlerinin gelişimini sağlarken bir yandan da toplumun yaşamını etkileyen trafik ve toplu taşıma alanlarında da üstlendiği misyonlar doğrultusunda devam ettirdiği (İTO) İstanbul Ticaret Odası 2004 yılında okul personel taşımacılığı komite başkan yardımcısı olarak başlamış ve verimli çalışmaları sonucunda 2008 yılında yapılan seçimlerde İTO 19, grup iş destek hizmetleri  Meclis Üyesi olarak seçilmiş ve görevine devam etmektedir. İSTAB (İstanbul Toplu Taşımacılar Birliği Derneği) 2008 yılında yönetim kurulu üyesi olarak seçilmiştir.

 

Kendisi bu kadar yoğun iş yaşamı ve diğer görevleri de varken sorumlu bir iş adamı olarak Şirketler Grubu bünyesinde yürütülen Sosyal Sorumluluk projelerine de büyük destek vermektedir. sosyal sorumluluk projelerinin adına verdiği hizmetler doğrultusunda (LÖSEV)Lösemili Çocuklar Vakfı-(KASEV)Kanserli Çocuklar Vakfı-Kimsesiz Çocuklara Destek kuruluşlarının ulaşım sponsorlukları ve destek projelerinin hayata geçirilmiş olmasında Mehmet Ersoy un önderliğinde şirketler grubu olarak hizmet verilmeye devam edilmektedir.